Loading...

HLC Lojistik

HLC Lojistik olarak temel ilkemiz etkili lojistik çözümler üretmektir. Firmamız, Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya bölgesinde bulunan ana şirketimiz Haarhaus Logistic Gmbh'nın desteği ve Avrupa genelindeki geniş acente ağımızın sağladığı olanaklar sayesinde sağlam bir zemin üzerinde kurulmuştur.

Tedarik zinciri hareketi içindeki ürün, hizmet ve bilgi akışını müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda başlangıç noktasından teslim noktasına kadar en etkili ve en verimli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Planlanma, uygulama, taşıma, depolama ve nezaret konusunda ek hizmetler sağlamaktayız.

Lojistik hizmetlerimizi yerine getirirken kara, deniz ve havayolu taşımacılığı ile kapsamlı intermodal lojistik modeller oluşturuyoruz. Bu taşıma modellerinde, ihracat, ithalat, transit taşıma, depolama, dağıtım, gümrükleme, yük takip ve raporlama detaylı şekilde yapılmaktadır. Parsiyel ve komple taşıma işlemlerinin organizasyonu hem yurtiçi hem de yurtdışında, doğrudan kendi ağımız içinde ilk elden yönetilmektedir.

Taşıma modelinize uygun, 7/24 lojistik çözümlerimiz ile mesafeleri kısaltmaya talibiz.

İletişim