Loading...
HLC Lojistik
Hakkımızda

HLC LOJİSTİK

Kuruluş yılımız olan 2012 yılından bu yana HLC Lojistik ailesi olarak,  genç ve dinamik yapımız ile lojistik çözümler üretmekteyiz. Firmamızın genç yapısı, 2000 yılında Almanya’nın North Rhine-Westphalia bölgesinde kurulmuş olan Haarhaus Logistic Gmbh iştiraki ile güç ve ivme kazanmıştır. Almanya, Romanya, İtalya, Fransa, Kazakistan, Moskova şubelerinden sonra,  Türkiye’de İstanbul  ve İzmir ofislerimiz ile ve Dünya genelindeki geniş acente ağımız ile faaliyet göstermekteyiz.

Karayolu, denizyolu, havayolu taşıma modellerinde, ihracat, ithalat, transit taşıma, proje taşımacılığı, depolama, dağıtım, yurtdışı gümrükleme, yurtdışı depolama ve dağıtım, yük takip ve raporlama konusunda her türlü lojistik ihtiyaçlarınıza yanıt vermekteyiz. Parsiyel ve komple taşıma işlemlerinizin organizasyonunu hem yurtiçi hem de yurtdışı ayaklarında, direk kendi ağımız içinde ilk elden ve ISO kalite standartlarında yönetmekteyiz.

Standart taşıma ve lojistik ihtiyaçlarınızın ötesinde, günümüzde asıl eksikliği duyulan, bilgi ve iletişim gücümüz ile rakiplerimiz arasında öne çıkmaktayız. Taşıma modeliniz ne olursa olsun, 7/24 size özel hazırlacak olan lojsitik çözümlerimiz ile mesafeleri sizin için kısaltıyoruz.

İLETİŞİMHLC LOJİSTİK

İSTEDİĞİNİZ ADRESE, DİLEDİĞİNİZ ZAMANDA

Almanya, Hollanda, Belçika ve Danimarka başta olmak üzere Tüm Avrupa ülkelerine günlük / haftalık Parsiyel çıkışlar ile yükünüz ekonomik ve kısa sürede dilediğiniz adrese teslim edilir.

FİYAT AL
DENİZ YOLU İLE TÜM DÜNYA

Direkt veya Aktarmalı gemiler ile Tüm dünya limanlarına Komple veya Parsiyel servis.

HAVA YOLU İLE TÜM DÜNYA

Tüm dünya havalimanlarına düzenli kargo taşımacılığı.

KARAYOLU PARSİYEL

Ana hat minimum Parsiyel taşımalarda 99 € dan başlayan fiyatlar.

HIZLI TESLİMAT

Karayolu taşımalarında hızlı teslimat ve ekspres teslimat seçenekleri.